شرکت پیمبا از سال 1360 فعالیت خود را توسط مرحوم مهندس محمود ابریشم کار در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و کلیه خدمات جانبی این صنعت با مطالعه آخرین پیشرفتهای فنی روز دنیا و بکارگیری گروهی از کارشناسان با تجربه مرتبط با این رشته با تخصصهای مهندسی شیمی – مهندسی مکانیک – مهندسی نفت و مهندسی برق را آغاز نموده و با بکارگیری وانتخاب بهترین مواداولیه وقطعات اروپایی و حداکثر توانمند های داخلی نیازهای مبرم صنایع را تأمین و ثابت نموده که بسیار از غیر باورها را با تلاش و خواستن می توان باور کرد. کسب افتخارات بزرگ در صنایع کلیدی بویژه داروسازی – غذایی حاصل تلاش شبانه روزی مدیران فنی این مجموعه بوده که همواره سعی بر ارائه دقیق ترین ، محاسبات و بکار بردن بهترینها را داشته اند که سوابق درخشان و دریافت صدها نشان تقدیر اجرای پروژه ها نشانه بارزی بر این عملکرد می باشد.

توانایی های ما در این راه مشاوره – طراحی – ساخت – نصب – اجرا – آموزشهای تخصصی – تأمین مواد اولیه و خدمات پس از فروش بدون محدودیت در کلیه زمینه های مرتبط با آب و فاضلاب می باشد.

در پایان فراموش نخواهیم کرد هر آنچه بدست آورده ایم حاصلی است از اعتماد مشتریان و سعی در همیشه در دسترس بودنمان چون آمده ایم که با افتخار بمانیم .

The Company's management and personnel , with nearly two decades of experience and expertise in the design and supply equipment and water and wastewater project eventually their efforts performing the obligations their customers and ultimately their satisafaction to be gained.